Hizmetlerimiz

Altın Portal Ödülleri

Dada Grup'un Organizatörlüğünü yaptığı Altın Portal Ödülleri, Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor... Ödül gecelerimize katılan İşletmelerin ürün ya da hizmetlerinin hak ettiği yeri alması, hizmet verdiği meslekte ve alanda ödüllendirildiği dev bir organizasyon!

Siteye Git!
Altın Portal Ödülleri Dada Grup Medya
Altın Taç Ödülleri Dada Grup Medya

Altın Taç Ödülleri

Dada Grup'un Organizatörlüğünü yaptığı Altın Taç Ödülleri, Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor... Ödül gecelerimize katılan İşletmelerin ürün ya da hizmetlerinin hak ettiği yeri alması, hizmet verdiği meslekte ve alanda ödüllendirildiği dev bir organizasyon!

Siteye Git!

Altın Boğaz Ödülleri

Dada Grup'un Organizatörlüğünü yaptığı Altın Boğaz Ödülleri, Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor... Ödül gecelerimize katılan İşletmelerin ürün ya da hizmetlerinin hak ettiği yeri alması, hizmet verdiği meslekte ve alanda ödüllendirildiği dev bir organizasyon!

Siteye Git!
Altın Boğaz Ödülleri Dada Grup Medya
Türkiye Vizyon Ödülleri Dada Grup Medya

Türkiye Vizyon Ödülleri

Dada Grup'un Organizatörlüğünü yaptığı Türkiye Vizyon Ödülleri, Sanat, siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşiyor... Ödül gecelerimize katılan İşletmelerin ürün ya da hizmetlerinin hak ettiği yeri alması, hizmet verdiği meslekte ve alanda ödüllendirildiği dev bir organizasyon!

Siteye Git!

Türkiye Anlat Bakalım

Ekranların yön gösteren, karış karış gezdiren, gezdirirken bilgilendiren, yeni bir program geliyor! Anlat bakalım Türkiye.. 
Yemeğiniz, sağlığınız, diyetiniz, sohbetiniz, hobiniz, pratik bilgileriniz bu program sizin zevkiniz!

Birbirinden değerli uzman konuklarıyla, hayatın her alanından bilinmeyen hikayeleriyle, yaşamınızı kolaylaştıracak pratik bilgileriyle Anlat Bakalım Türkiye her hafta evlerinize konuk oluyor.

Anlat bakalım Türkiye her Cumartesi ve Pazar 13:15’te Eurostar'da!

Siteye Git!
Türkiye Anlat Bakalım Dada Grup Medya